Dans

Önder Çevik Aeriel Dans

  • Mekan :
  • Dans Atölyesi
detaylı bilgi için tıklayın
Önder Çevik

Aeriel Dans


4 / 11 / 18 / 25 Salı Saat: 18:30 – 19.30

Vücut enerjisini yeniden düzenlemek, vücut hizasını bulmak için yerçekimi kuvvetinin etkisiyle çalışan bir egzersiz metodudur. Bu sistemin içerisinde dans, pilates, kondisyon, akrobasi ve özellikle rahatlama ve uzama içeren hareketlerle teknik bir disiplin yaratılmıştır. Bu disiplinlerin desteğiyle zenginleştirilmiş ve en önemlisi yerçekimini avantaja çevirerek daha az enerjiyle daha yüksek esneklik, güç ve denge kazanımı sağlayan bir disiplindir. Vücudu yeniden düzenlemek, bedeni zihin merkezli duygusal kirliliklerden arındırmak için harika bir araçtır. Yerçekimiyle boşluk hissine güvenme bu teknikte bir bütün olarak çalışır. Ayrıca bu disiplin, bunların hepsini size uçmanın tarifsiz duygusuyla kazandırır.

Bilet ücreti: 25 TL

Ty Boomershine

  • Mekan :
  • Dans Atölyesi
detaylı bilgi için tıklayın
Dans Atölyesi

Ty Boomershine


Ty Boomershine, Fort Hayes Performans Sanatları Akademisi’nden mezun olduktan sonra yüksek lisans derecesini Stephens College in Columbia’da tamamlamıştır.

Cunningham tekniği üzerinden şekillenen derslerin odak noktası, ritim, uzam ve fiziksel netlik üzerine inşa olurken aynı zamanda zihin ve fiziksel cesaret ilişkisi ile birlikte ilerler. Değişmez olarak bilinen uzamsal kuralları geride bırakarak farklı yön ve yönelimleri keşfetmeyi, bedenin merkezini temel alarak ve çoklu hareket katmanlarını koordine ederek bağımsız hareket etmeyi amaçlamaktadır.

Bilet: 15 TL ( Her atölye için geçerli olan katılım ücreti.)

One By One

  • Mekan :
  • Dans Atölyesi
detaylı bilgi için tıklayın
Dans Ve Müzik

One By One


Koreograf: Evrim Akyay
Dansçılar : Evrim Akyay, Melissa Ugolini

“Basit fikir ve imgelerin kullanımıyla anlatılan küçük bir öykü. Bizim için ucu bucağı belli olmayan bir bulmacanın parçalarını, en azından şimdilik bulabildiklerimiz kadarını bulmaya dair bir araştırma”. Aynı zamanda sanatçıların projelerinde yer verdikleri “Simple Present” adlı çalışmayı da kapsayan bir gösteri.

Bilet: 15 TL

Dans Atölyesi - Dans Dersleri

detaylı bilgi için tıklayın
Tecrübeli eğitmenler gözetiminde başlangıç seviyesinde yapılacak bu derslerde, genç ve yetenekli dansçıların teknik donanımı sağlanarak bedenlerine vizyon katacak atölye çalışmaları yapılmaktadır.

Dans Atölyesi

Yetişkinler İçin Yaratıcı Dans Dersleri

Başlangıç Seviyesi


Perşembe: 18.30-19.30
Cumartesi: 17.00-18.30


Orta ve İleri Seviyesi

Çarşamba/Cuma: 18.30-19.30

Bilet fiyatı: 15 TL

Dans gösterisi yapıldığı günlerde, dersler yapılmayacaktır.