01 Temmuz Cmt
02 Temmuz Paz
03 Temmuz Pzt
04 Temmuz Sal
05 Temmuz Çar
06 Temmuz Per
07 Temmuz Cum
08 Temmuz Cmt
09 Temmuz Paz
10 Temmuz Pzt
11 Temmuz Sal
12 Temmuz Çar
13 Temmuz Per
14 Temmuz Cum
15 Temmuz Cmt
16 Temmuz Paz
17 Temmuz Pzt
18 Temmuz Sal
19 Temmuz Çar
20 Temmuz Per
21 Temmuz Cum
22 Temmuz Cmt
23 Temmuz Paz
24 Temmuz Pzt
25 Temmuz Sal
26 Temmuz Çar
27 Temmuz Per
28 Temmuz Cum
29 Temmuz Cmt
30 Temmuz Paz
31 Temmuz Pzt

Kısa Film Üniversitelerde

13. Akbank Kısa Film Festivali Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Gösterim Programı:

“Cemil Şov”, 13’ Barış Sarhan (Ulusal Kategori En İyi Film)

“Yumurta”, 17’ Muaz Güneş, Emrah Doğru (Ulusal Kategori Mansiyon Ödülü)

“Görünmez Duvarlarım: Kendine Güvensizlik Hikayeleri”, 7’35” Nurbanu Asena (Ulusal Kategori Mansiyon Ödülü)

“Beyoğlu Sineması”, 15’53” Ömer Ferhat Özmen (Seyirci Özel Ödülü)

“Limbo”, 29’ Konstantina Kotzamani (Uluslararası Yarışma En İyi Film)

“Good Luck, Orlo!”, 14’ Sara Kern (Uluslararası Kategori Mansiyon Ödülü)

“Ayny, My Second Eye”, 10’40” Ahmad Saleh (Uluslararası Kategori Mansiyon Ödülü)

13. AKBANK KISA FİLM FESTİVALİ ÜNİVERSİTELERDE
TARİH ŞEHİR ÜNİVERSİTE SALON SAAT
27.03.2017 Pazartesi KOCAELİ Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim Fakültesi D-7 Dersliği 13:00
28.03.2017 Salı İZMİR Ege Üniversitesi  İletişim Fakültesi Yeni Bina Konferans Salonu  14:00
29.03.2017 Çarşamba İZMİR İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kütüphane Gösteri Merkezi 14.30 ve 17.00
30.03.2017 Perşembe İZMİR Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Rauf Beyru Salonu 13:30
30.03.2017 Perşembe KONYA Selçuk Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi Çanakkale Salonu 13:00
31.03.2017 Cuma İZMİR İzmir Ekonomi Üniversitesi Konferans Salonu 10:30
31.03.2017 Cuma İZMİR Yaşar Üniversitesi Cep Sineması 10:30
3.04.2017 Pazartesi EDİRNE Trakya Üniversitesi Türkan Sabancı Kültür Merkezi 19:00
4.04.2017 Salı TEKİRDAĞ Namık Kemal Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu 14:00
5.04.2017 Çarşamba ÇANAKKALE Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Troia Kültür Merkezi 14:00
6.04.2017 Perşembe MANİSA Celal Bayar Üniversitesi Prof. Dr. Ümit Doğay Arınç Kültür Merkezi 14:00
7.04.2017 Cuma BALIKESİR Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Konferans Salonu 13:00
7.04.2017 Cuma MERSİN Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampusu Prof. Dr. Uğur Oral Konferans Salonu 13:30
10.04.2017 Pazartesi ANKARA Orta Doğu Teknik Üniversitesi MM - 25 Salonu  14:00
11.04.2017 Salı ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Sinema Anadolu 14:00
12.04.2017 Çarşamba ANKARA Başkent Üniversitesi Avni Akyol Konferans Salonu 13:00
12.04.2017 Çarşamba BATMAN Batman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi F5 14:00
13.04.2017 Perşembe ANKARA Bilkent Üniversitesi FFB - 05  Salonu  17:40
14.04.2017 Cuma ANKARA Ankara Üniversitesi 50. Yıl Yerleşkesi Teknokent Konferans Salonu  14:00
18.04.2017 Salı KASTAMONU Kastamonu Üniversitesi Ahmet Yesevi Konferans Salonu 14:00
19.04.2017 Çarşamba ZONGULDAK Bülent Ecevit Üniversitesi Sezai Karakoç Kültür Merkezi 14:00
20.04.2017 Perşembe BOLU Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Kültür Merkezi Pembe Salon 14:00
24.04.2017 Pazartesi İSTANBUL Bahçeşehir Üniversitesi Galata Yerleşkesi - BUG Oyun Laboratuvarı - 4. Kat 12:30 ve 15:00
25.04.2017 Salı İSTANBUL Beykent Üniversitesi Ayazağa Yerleşkesi Konferans Salonu 13:00
26.04.2017 Çarşamba İSTANBUL Koç Üniversitesi Öğrenci Merkezi - Salon 328 17:00
26.04.2017 Çarşamba SAKARYA Sakarya Üniversitesi Kültür Kongre Merkezi Salon 2  13:30
26.04.2017 Çarşamba VAN Yüzüncü Yıl Üniversitesi Prof. Dr. Cengiz Andiç Kültür Merkezi 14:00
27.04.2017 Perşembe İSTANBUL Boğaziçi Üniversitesi Mithat Alam Film Merkezi 16:00
27.04.2017 Perşembe MUĞLA Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Şükran-Rauf Nasuhoğlu Araştırma Eğitim ve Kültür Merkezi Kırmızı Salon 13:00
28.04.2017 Cuma İSTANBUL Üsküdar Üniversitesi Nermin Tarhan Konferans Salonu 14:00
2.05.2017 Salı İSTANBUL İstanbul Kültür Üniversitesi Önder Öztunalı Konferans Salonu 12:30
3.05.2017 Çarşamba İSTANBUL Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Adnan Saygun Salonu 14:00
4.05.2017 Perşembe İSTANBUL Doğuş Üniversitesi Tiyatro Salonu - B4 13:30
5.05.2017 Cuma İSTANBUL Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü - Sinema B 13:00
5.05.2017 Cuma ADANA Çukurova Üniversitesi İletişim Fakültesi Konferans Salonu 13:30
8.05.2017 Pazartesi İSTANBUL Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Güzel Sanatlar Fakültesi Konferans Salonu 14:00
9.05.2017 Salı İSTANBUL İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim Fakültesi Konferans Salonu 14:00
10.05.2017 Çarşamba İSTANBUL Sabancı Üniversitesi Sinema Salonu 19:00
11.05.2017 Perşembe İSTANBUL Galatasaray Üniversitesi Aydın Doğan Oditoryumu 14:00
11.05.2017 Perşembe İSTANBUL Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Cep Sineması 13:00
11.05.2017 Perşembe KAYSERİ Erciyes Üniversitesi Nurcan Çetinsaya Konferans Salonu 13:00 ve 17:00
12.05.2017 Cuma İSTANBUL Bilgi Üniversitesi E1-301 Sinema Salonu 15:00