Tasarım Bienali Atölye Programı

Tasarım Bienali

Atölyeleri / Söyleşileri

22 EY LÜ L - 4 K ASI M

22 Eylül, Cumartesi
FABB_Fabrikasyon_karbon fiber ile dokuma
Zaman: 10.00-18.00

23 Eylül, Pazar
FABB_Fabrikasyon_karbon fiber ile dokuma
Zaman: 10.00-18.00

25 Eylül, Salı
FABB_Fabrikasyon_karbon fiber ile dokuma
Zaman: 12.00-18.00

26 Eylül, Çarşamba
FABB_Fabrikasyon_karbon fiber ile dokuma
Zaman: 12.00-18.00

27 Eylül, Perşembe
FABB_Fabrikasyon_karbon fiber ile dokuma
Zaman: 12.00-18.00

28 Eylül, Cuma
FABB_Fabrikasyon_karbon fiber ile dokuma
Zaman: 10.00-13.00

29 Eylül, Cumartesi
FABB_Ustalık Sınıfı / Fabrikasyon_karbon fiber ile dokuma
Zaman: 14.00-15.00 Ustalık Sınıfı / 10.00-18.00 Fabrikasyon

30 Eylül, Pazar
FABB_Fabrikasyon_beton ebrulama
Zaman: 10.00-18.00

2 Ekim, Salı 
FABB_Fabrikasyon_freze ile litofan
Zaman: 12.00-17.00

3 Ekim, Çarşamba
FABB_Fabrikasyon_freze ile litofan
Zaman: 12.00-18.00

4 Ekim, Perşembe
FABB_Fabrikasyon_freze ile litofan
Zaman: 12.00-18.00

5 Ekim, Cuma
FABB_Fabrikasyon_freze ile litofan
Zaman: 10.00-13.00

6 Ekim, Cumartesi
FABB_Ustalık Sınıfı / Fabrikasyon_freze ile litofan
Zaman: 14.00-15.00 Ustalık Sınıfı / 10.00-18.00 Fabrikasyon

7 Ekim, Pazar
FABB_Fabrikasyon_ freze ile litofan
Zaman: 10.00-18.00

9 Ekim, Salı
FABB_Fabrikasyon_kireçtaşı ile akustik duvar örümü
Zaman: 12.00-18.00

10 Ekim, Çarşamba
FABB_Fabrikasyon_kireçtaşı ile akustik duvar örümü
Zaman: 12.00-18.00

11 Ekim, Perşembe
FABB_Fabrikasyon_kireçtaşı ile akustik duvar örümü
Zaman: 12.00-18.00

12 Ekim, Cuma
FABB_Fabrikasyon_kireçtaşı ile akustik duvar örümü
Zaman: 10.00-13.00

13 Ekim, Cumartesi
FABB_Ustalık Sınıfı / Fabrikasyon_kireçtaşı ile akustik duvar örümü
Zaman: 14.00-15.00 Ustalık Sınıfı / 10.00-18.00 Fabrikasyon

14 Ekim, Pazar
FABB_Fabrikasyon_ kireçtaşı ile akustik duvar örümü
Zaman: 10.00-18.00

16 Ekim, Salı
FABB_Fabrikasyon_sıcak tel ile kesim
Zaman: 12.00-18.00

17 Ekim, Çarşamba
FABB_Fabrikasyon_sıcak tel ile kesim
Zaman: 12.00-18.00

18 Ekim, Perşembe
FABB_Fabrikasyon_sıcak tel ile kesim
Zaman: 12.00-18.00

19 Ekim, Cuma
FABB_Fabrikasyon_sıcak tel ile kesim
Zaman: 10.00-13.00

20 Ekim, Cumartesi
FABB_Ustalık Sınıfı / Fabrikasyon_sıcak tel ile kesim
Zaman: 14.00-15.00 Ustalık Sınıfı / 10.00-18.00 Fabrikasyon

21 Ekim, Pazar
FABB_Fabrikasyon_sıcak tel ile kesim
Zaman: 10.00-18.00

23 Ekim, Salı
FABB_Fabrikasyon_beton panel ebrulama
Zaman: 12.00-18.00

24 Ekim, Çarşamba
FABB_Fabrikasyon_beton panel ebrulama
Zaman: 12.00-18.00

25 Ekim, Perşembe
FABB_Fabrikasyon_beton panel ebrulama
Zaman: 12.00-18.00

26 Ekim, Cuma
FABB_Fabrikasyon_beton panel ebrulama
Zaman: 10.00-13.00

27 Ekim, Cumartesi
FABB_Ustalık Sınıfı / Fabrikasyon_beton panel ebrulama
Zaman: 14.00-15.00 Ustalık Sınıfı / 10.00-18.00 Fabrikasyon

28 Ekim, Pazar
FABB_Fabrikasyon_beton panel ebrulama
Zaman: 10.00-18.00

30 Ekim, Salı
FABB_Fabrikasyon_mil bükme
Zaman: 12.00-18.00

31 Ekim, Çarşamba
FABB_Fabrikasyon_mil bükme
Zaman: 12.00-18.00

Derslik Alanı Programı

22 Eylül, Cumartesi
Tasarım Sohbetleri: Jurgen Bey + Martina Muzi
Zaman: 15.00-16.00

Tasarım Sohbetleri: FABB + Matylda/Annika + Ottonie von Roeder
Zaman: 17.00-18.00

23 Eylül, Pazar
Tasarım Sohbetleri: AI Istanbulite + Camilo Oliveira
Zaman: 14.00-15.00

Tasarım Sohbetleri: Nur Horsanali +  Amandine David
Zaman: 16.00-17.00

2 Ekim, Salı 
Bilinemezler Okulu_Oyun ve Çizim Atölyesi
Zaman: 11.00-12.00

9 Ekim, Salı
Kolektif Haritalama Atölyesi_Muhit
Zaman: 10.00-19.00

10 Ekim, Çarşamba
Kolektif Haritalama Atölyesi_Muhit
Zaman: 10.00-19.00

11 Ekim, Perşembe
Datascapes_ Augmented Human Hub, Koç      Üniversitesi
Zaman: 10.00-19.00

12 Ekim, Cuma
Datascapes_ Augmented Human Hub, Koç Üniversitesi
Zaman: 10.00-19.00

16 Ekim, Salı
Datascapes_ Augmented Human Hub, Koç Üniversitesi
Zaman: 10.00-19.00

17 Ekim, Çarşamba
Datascapes_ Augmented Human Hub, Koç Üniversitesi
Zaman: 10.00-19.00

19 Ekim, Cuma
Bilinemezler Okulu_Oyun ve Çizim Atölyesi
Zaman: 11.00-12.00

23 Ekim, Salı
Eleştirel Yapım Atölyesi_Shailoh Philips
Zaman: 10.00-19.00

24 Ekim, Çarşamba
Eleştirel Yapım Atölyesi_Shailoh Philips
Zaman: 10.00-19.00

25 Ekim, Perşembe
Dört bir yandan_Atölye_Yeditepe Üniversitesi, misafir okul
Zaman: 10.00-19.00

26 Ekim, Cuma
İstanbul’u Çocuk Gözünden Haritalama_Atölye_Yeditepe Üniversitesi,
misafir okul
Zaman: 10.00-19.00

27 Ekim, Cumartesi
Mükemmel Zaman_Yeditepe Üniversitesi, misafir okul
Zaman: 10.00-19.00

30 Ekim, Salı
7Tepe’yi Aramak_Yeditepe Üniversitesi, misafir okul
Zaman: 10.00-19.00

31 Ekim, Çarşamba
100 Kare Aralığı_Atölye_Yeditepe Üniversitesi, misafir okul
Zaman: 10.00-19.00

ÇOK AMAÇLI SALON PROGRAMI

25 Eylül, Salı
Akademi Günü
Zaman: 10.00-19.00

16 Ekim, Salı
Akademi Günü
Zaman: 10.00-19.00

23 Ekim, Salı
Akademi Günü
Zaman: 10.00-19.00

“Etkinlikler hakkında detaylı bilgi için ‘aschoolofschools.iksv.org’ adresini ziyaret edebilirsiniz.’’

Bizi Takip Edin
TR EN
Etkinlikleri etiketlere göre filtreleyin
08 EKİ PZT
-
09 EKİ SAL
1

18:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

10 EKİ ÇAR
1

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

11 EKİ PER
1

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

12 EKİ CUM
1

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

13 EKİ CMT
7

Çocuklar İçin Yaratıcı Dans Dersleri

Akbank Sanat

11:00

Rengarenk Kupalar (6-14 Yaş)

Akbank Sanat

13:00

Kendi Çantamı Tasarlıyorum (6-14 Yaş)

Akbank Sanat

14:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

15:30

Mozaik Heykel Atölyesi (7-12 yaş)

Akbank Sanat

17:00

Tai Chi ChuanEce Dündar Alp

Akbank Sanat

17:00

İleri Dönüşüm Heykel Atölyesi (7 - 12 Yaş)

Akbank Sanat

14 EKİ PAZ
-
15 EKİ PZT
-
16 EKİ SAL
1

18:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

17 EKİ ÇAR
3

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Shinya Fukumori Trio

Akbank Sanat

21:30

The Comet Is Coming

Babylon

18 EKİ PER
6

10:30

Liselerde Caz Özel Şişli Terakki Lisesi

Özel Şişli Terakki Lisesi

14:00

Liselerde Caz Kadıköy Anadolu Lisesi

Kadıköy Anadolu Lisesi

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

20:30

Till Brönner “The Good Life"

Uniq Hall (Maslak)

21:00

Ozan Musluoğlu Quintet

The Badau

21:30

Josef Leimberg And The Astral Progressions Ensemble

Babylon

19 EKİ CUM
7

10:00

Liselerde Caz Saint Benoît Fransız Lisesi

Saint Benoit Fransız Lisesi

13:30

Liselerde Caz Galatasaray Lisesi

Galatasaray Lisesi

16:00

Liselerde Caz Sainte-Pulchérie Fransız Lisesi

Sainte-Pulchérie Fransız Lisesi

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Rémi Panossian Trio

Akbank Sanat

20:30

Jehan Barbur feat. Fırat Tanış

Caddebostan Kültür Merkezi

21:30

Karl Hector & The Malcouns

Babylon

20 EKİ CMT
11

11:00

Bir Tabak Mondrian (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

12:30

Kandinsky Renk Dilimleri (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

15:00

Swing Kids / Çocuklar İçin Dans Atölyesi (Taksim)

Akbank Sanat

15:00

Kuzeye Gidenler

Soho House

15:30

Mini Mozaik Atölyesi (7 - 12 Yaş)

Akbank Sanat

17:00

Oyuncak Heykel Atölyesi (7 - 12 Yaş)

Akbank Sanat

18:00

Akşamüstü Caz: Sanat Deliorman & Uraz Kıvaner Duo

Akbank Sanat

18:00

Swing Jazz / Solo Caz Dans Atölyesi (Taksim)

Istanbul Lindy Hoppers' Stüdyo Harlem

19:00

Swing Jazz / Lindy Hop Dans Atölyesi (Taksim)

Istanbul Lindy Hoppers' Stüdyo Harlem

20:30

Mehmet Uluğ Gecesi: Aydın Esen Group & Can Kozlu

Babylon

20:30

Birsen Tezer Eastern Standards

Caddebostan Kültür Merkezi

21 EKİ PAZ
8

10:30

Cazlı Brunch / Moda Deniz Kulübü

Moda Deniz Kulübü

13:00

Erol Pekcan Anısına

Pera Palace

15:00

Swing Kids / Çocuklar İçin Dans Atölyesi (Kadıköy)

Istanbul Lindy Hoppers' Stüdyo Savoy

16:00

Jazz Tap Atölyesi

Istanbul Lindy Hoppers' Stüdyo Savoy

17:00

Swing Jazz / Solo Caz Dans Atölyesi (Kadıköy)

Istanbul Lindy Hoppers' Stüdyo Savoy

18:00

Avishai Cohen Quartet

Cemal Reşit Rey Konser Salonu

18:00

Swing Jazz / Lindy Hop Dans Atölyesi (Kadıköy)

Istanbul Lindy Hoppers' Stüdyo Savoy

20:30

The Bad Plus

Cemal Reşit Rey Konser Salonu

22 EKİ PZT
4

13:15

Liselerde Caz Özel Enka Lisesi

Özel Enka Lisesi

15:45

Liselerde Caz İstanbul Amerikan Robert Lisesi

İstanbul Amerikan Robert Lisesi

19:00

Koffi Kwahulé: Caz Müziği, Tiyatro İçin Bir İlham Kaynağı

Fransız Kültür Merkezi

20:30

Tarkovsky Quartet

Zorlu PSM, Drama Sahnesi

23 EKİ SAL
5

10:00

Liselerde Caz Özel Alman Lisesi

Özel Alman Lisesi

13:00

Liselerde Caz Avusturya Lisesi

Avusturya Lisesi

18:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

21:00

Jamie Cullum

Volkswagen Arena

21:30

Nubya Garcia

Babylon

24 EKİ ÇAR
5

17:00

Avrupa Caz Tarihi

Gabbro Swissotel

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Konstrukt

Akbank Sanat

20:00

Woody Black 4

Summart Sanat Merkezi

21:30

Omer Avital Qantar

Babylon

25 EKİ PER
4

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Can Çankaya & Kağan Yıldız

Akbank Sanat

21:00

Ceyl'an Ertem - Akustik

Moda Sahnesi

21:30

Ezra Collective

Babylon

26 EKİ CUM
4

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

21:30

Bixiga 70

Babylon

22:00

Islandman & Guests

Moda Sahnesi

22:30

Caloé

Nardis

27 EKİ CMT
8

Çocuklar İçin Yaratıcı Dans Dersleri

Akbank Sanat

11:00

Kendi Çantamı Tasarlıyorum (6-14 Yaş)

Akbank Sanat

13:00

Rengarenk Kupalar (6-14 Yaş)

Akbank Sanat

14:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

15:30

Eller Kollar Artık Hepsi Heykeller (9-12 Yaş)

Akbank Sanat

17:00

Tai Chi ChuanEce Dündar Alp

Akbank Sanat

17:00

Ailece Mozaik

Akbank Sanat

18:00

Akşamüstü Caz: Newpel

Gabbro Swissotel

28 EKİ PAZ
1

10:30

Cazlı Brunch / Bizim Tepe

Bizim Tepe, Tepe Majeur

Etkinliği takviminize ekleyin

E-Bülten'e üye olun