Tasarım Bienali Atölye Programı

Tasarım Bienali Atölye Programı

Tasarım Bienali

Atölyeleri / Söyleşileri

22 EYLÜL - 4 KASIM

22 Eylül, Cumartesi
FABB_Fabrikasyon_karbon fiber ile dokuma
Zaman: 10.00-18.00

23 Eylül, Pazar
FABB_Fabrikasyon_karbon fiber ile dokuma
Zaman: 10.00-18.00

25 Eylül, Salı
FABB_Fabrikasyon_karbon fiber ile dokuma
Zaman: 12.00-18.00

26 Eylül, Çarşamba
FABB_Fabrikasyon_karbon fiber ile dokuma
Zaman: 12.00-18.00

27 Eylül, Perşembe
FABB_Fabrikasyon_karbon fiber ile dokuma
Zaman: 12.00-18.00

28 Eylül, Cuma
FABB_Fabrikasyon_karbon fiber ile dokuma
Zaman: 10.00-13.00

29 Eylül, Cumartesi
FABB_Ustalık Sınıfı / Fabrikasyon_karbon fiber ile dokuma
Zaman: 14.00-15.00 Ustalık Sınıfı / 10.00-18.00 Fabrikasyon

30 Eylül, Pazar
FABB_Fabrikasyon_beton ebrulama
Zaman: 10.00-18.00

2 Ekim, Salı 
FABB_Fabrikasyon_freze ile litofan
Zaman: 12.00-17.00

3 Ekim, Çarşamba
FABB_Fabrikasyon_freze ile litofan
Zaman: 12.00-18.00

4 Ekim, Perşembe
FABB_Fabrikasyon_freze ile litofan
Zaman: 12.00-18.00

5 Ekim, Cuma
FABB_Fabrikasyon_freze ile litofan
Zaman: 10.00-13.00

6 Ekim, Cumartesi
FABB_Ustalık Sınıfı / Fabrikasyon_freze ile litofan
Zaman: 14.00-15.00 Ustalık Sınıfı / 10.00-18.00 Fabrikasyon

7 Ekim, Pazar
FABB_Fabrikasyon_ freze ile litofan
Zaman: 10.00-18.00

9 Ekim, Salı
FABB_Fabrikasyon_kireçtaşı ile akustik duvar örümü
Zaman: 12.00-18.00

10 Ekim, Çarşamba
FABB_Fabrikasyon_kireçtaşı ile akustik duvar örümü
Zaman: 12.00-18.00

11 Ekim, Perşembe
FABB_Fabrikasyon_kireçtaşı ile akustik duvar örümü
Zaman: 12.00-18.00

12 Ekim, Cuma
FABB_Fabrikasyon_kireçtaşı ile akustik duvar örümü
Zaman: 10.00-13.00

13 Ekim, Cumartesi
FABB_Ustalık Sınıfı / Fabrikasyon_kireçtaşı ile akustik duvar örümü
Zaman: 14.00-15.00 Ustalık Sınıfı / 10.00-18.00 Fabrikasyon

14 Ekim, Pazar
FABB_Fabrikasyon_ kireçtaşı ile akustik duvar örümü
Zaman: 10.00-18.00

16 Ekim, Salı
FABB_Fabrikasyon_sıcak tel ile kesim
Zaman: 12.00-18.00

17 Ekim, Çarşamba
FABB_Fabrikasyon_sıcak tel ile kesim
Zaman: 12.00-18.00

18 Ekim, Perşembe
FABB_Fabrikasyon_sıcak tel ile kesim
Zaman: 12.00-18.00

19 Ekim, Cuma
FABB_Fabrikasyon_sıcak tel ile kesim
Zaman: 10.00-13.00

20 Ekim, Cumartesi
FABB_Ustalık Sınıfı / Fabrikasyon_sıcak tel ile kesim
Zaman: 14.00-15.00 Ustalık Sınıfı / 10.00-18.00 Fabrikasyon

21 Ekim, Pazar
FABB_Fabrikasyon_sıcak tel ile kesim
Zaman: 10.00-18.00

23 Ekim, Salı
FABB_Fabrikasyon_beton panel ebrulama
Zaman: 12.00-18.00

24 Ekim, Çarşamba
FABB_Fabrikasyon_beton panel ebrulama
Zaman: 12.00-18.00

25 Ekim, Perşembe
FABB_Fabrikasyon_beton panel ebrulama
Zaman: 12.00-18.00

26 Ekim, Cuma
FABB_Fabrikasyon_beton panel ebrulama
Zaman: 10.00-13.00

27 Ekim, Cumartesi
FABB_Ustalık Sınıfı / Fabrikasyon_beton panel ebrulama
Zaman: 14.00-15.00 Ustalık Sınıfı / 10.00-18.00 Fabrikasyon

28 Ekim, Pazar
FABB_Fabrikasyon_beton panel ebrulama
Zaman: 10.00-18.00

30 Ekim, Salı
FABB_Fabrikasyon_mil bükme
Zaman: 12.00-18.00

31 Ekim, Çarşamba
FABB_Fabrikasyon_mil bükme
Zaman: 12.00-18.00

Derslik Alanı Programı

22 Eylül, Cumartesi
Tasarım Sohbetleri: Jurgen Bey + Martina Muzi
Zaman: 15.00-16.00

Tasarım Sohbetleri: FABB + Matylda/Annika + Ottonie von Roeder
Zaman: 17.00-18.00

23 Eylül, Pazar
Tasarım Sohbetleri: AI Istanbulite + Camilo Oliveira
Zaman: 14.00-15.00

Tasarım Sohbetleri: Nur Horsanali +  Amandine David
Zaman: 16.00-17.00

2 Ekim, Salı 
Bilinemezler Okulu_Oyun ve Çizim Atölyesi
Zaman: 11.00-12.00

9 Ekim, Salı
Kolektif Haritalama Atölyesi_Muhit
Zaman: 10.00-19.00

10 Ekim, Çarşamba
Kolektif Haritalama Atölyesi_Muhit
Zaman: 10.00-19.00

11 Ekim, Perşembe
Datascapes_ Augmented Human Hub, Koç      Üniversitesi
Zaman: 10.00-19.00

12 Ekim, Cuma
Datascapes_ Augmented Human Hub, Koç Üniversitesi
Zaman: 10.00-19.00

16 Ekim, Salı
Datascapes_ Augmented Human Hub, Koç Üniversitesi
Zaman: 10.00-19.00

17 Ekim, Çarşamba
Datascapes_ Augmented Human Hub, Koç Üniversitesi
Zaman: 10.00-19.00

19 Ekim, Cuma
Bilinemezler Okulu_Oyun ve Çizim Atölyesi
Zaman: 11.00-12.00

23 Ekim, Salı
Eleştirel Yapım Atölyesi_Shailoh Philips
Zaman: 10.00-19.00

24 Ekim, Çarşamba
Eleştirel Yapım Atölyesi_Shailoh Philips
Zaman: 10.00-19.00

25 Ekim, Perşembe
Dört bir yandan_Atölye_Yeditepe Üniversitesi, misafir okul
Zaman: 10.00-19.00

26 Ekim, Cuma
İstanbul’u Çocuk Gözünden Haritalama_Atölye_Yeditepe Üniversitesi,
misafir okul
Zaman: 10.00-19.00

27 Ekim, Cumartesi
Mükemmel Zaman_Yeditepe Üniversitesi, misafir okul
Zaman: 10.00-19.00

30 Ekim, Salı
7Tepe’yi Aramak_Yeditepe Üniversitesi, misafir okul
Zaman: 10.00-19.00

31 Ekim, Çarşamba
100 Kare Aralığı_Atölye_Yeditepe Üniversitesi, misafir okul
Zaman: 10.00-19.00

ÇOK AMAÇLI SALON PROGRAMI

25 Eylül, Salı
Akademi Günü
Zaman: 10.00-19.00

16 Ekim, Salı
Akademi Günü
Zaman: 10.00-19.00

23 Ekim, Salı
Akademi Günü
Zaman: 10.00-19.00

“Etkinlikler hakkında detaylı bilgi için ‘aschoolofschools.iksv.org’ adresini ziyaret edebilirsiniz.’’

Bizi Takip Edin
TR EN
Etkinlikleri etiketlere göre filtreleyin
11 ŞUB PZT
2

11:00

Gaga Atölyesi

Akbank Sanat

12:30

Gaga Atölyesi

Akbank Sanat

12 ŞUB SAL
5

Sergi Yüzler ve Yerler

Akbank Sanat

11:00

Gaga Atölyesi

Akbank Sanat

12:30

Gaga Atölyesi

Akbank Sanat

14:30

Gaga Atölyesi

Akbank Sanat

19:00

Bareilly’nin Barfisi

Akbank Sanat

13 ŞUB ÇAR
5

Sergi Yüzler ve Yerler

Akbank Sanat

11:00

Gaga Atölyesi

Akbank Sanat

12:30

Gaga Atölyesi

Akbank Sanat

18:30

Ruhsal Travma: Ruha İnen En Büyük Darbe

Akbank Sanat

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

14 ŞUB PER
7

Sergi Yüzler ve Yerler

Akbank Sanat

11:00

Gaga Atölyesi

Akbank Sanat

12:30

Gaga Atölyesi

Akbank Sanat

14:30

Gaga Atölyesi

Akbank Sanat

18:30

Çocuklar, Sanat, Yetenek ve Yaratıcılık Üzerine Farklı Bir Bakış

Akbank Sanat

18:30

"İmajın Ardındaki İmaj: Gilles Deleuze'de Hareket-imajın Krizi"

Akbank Sanat

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

15 ŞUB CUM
5

Sergi Yüzler ve Yerler

Akbank Sanat

11:00

Gaga Atölyesi

Akbank Sanat

12:30

Gaga Atölyesi

Akbank Sanat

18:30

Çocuklar, Sanat, Yetenek ve Yaratıcılık Üzerine Farklı Bir Bakış

Akbank Sanat

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

16 ŞUB CMT
11

Sergi Yüzler ve Yerler

Akbank Sanat

11:00

Çocuklar İçin Yaratıcı Dans Dersleri

Akbank Sanat

11:00

Bir Tabak Mondrian (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

11:30

Akbank Çocuk Tiyatrosu / Goril

Akbank Sanat

12:00

Çocuklar İçin Yaratıcı Dans Dersleri

Akbank Sanat

12:30

Kandinsky Renk Dilimleri (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

13:00

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

14:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

15:30

Mozaik Heykel Atölyesi (5-12 yaş)

Akbank Sanat

17:30

Ailece Mozaik(4-12 yaş)

Akbank Sanat

19:00

Mr. Gaga

Akbank Sanat

17 ŞUB PAZ
-
18 ŞUB PZT
-
19 ŞUB SAL
3

Sergi Yüzler ve Yerler

Akbank Sanat

18:30

“Yeni Medya ve Yayıncılık”

Akbank Sanat

18:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

20 ŞUB ÇAR
3

Sergi Yüzler ve Yerler

Akbank Sanat

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

20:00

Fazer

Akbank Sanat

21 ŞUB PER
4

Sergi Yüzler ve Yerler

Akbank Sanat

18:30

Çocuklar, Sanat, Yetenek ve Yaratıcılık Üzerine Farklı Bir Bakış

Akbank Sanat

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Hintçe Konuşulan Ortam

Akbank Sanat

22 ŞUB CUM
4

Sergi Yüzler ve Yerler

Akbank Sanat

18:30

Çocuklar, Sanat, Yetenek ve Yaratıcılık Üzerine Farklı Bir Bakış

Akbank Sanat

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

20:00

disLOKASYON

Akbank Sanat

23 ŞUB CMT
11

Sergi Yüzler ve Yerler

Akbank Sanat

11:00

Çocuklar İçin Yaratıcı Dans Dersleri

Akbank Sanat

11:00

Rengarenk Kupalar (6-14 Yaş)

Akbank Sanat

11:30

Akbank Çocuk Tiyatrosu / Goril

Akbank Sanat

12:00

Çocuklar İçin Yaratıcı Dans Dersleri

Akbank Sanat

13:00

Kendi Çantamı Tasarlıyorum (6-14 Yaş)

Akbank Sanat

13:00

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

14:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

15:30

Mobil Heykel Atölyesi(8-12 yaş)

Akbank Sanat

17:15

Linol Baskı Atölyesi (9 - 14 Yaş)

Akbank Sanat

20:00

disLOKASYON

Akbank Sanat

24 ŞUB PAZ
-
25 ŞUB PZT
-
26 ŞUB SAL
3

Sergi Yüzler ve Yerler

Akbank Sanat

18:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

19:00

Hikaye

Akbank Sanat

27 ŞUB ÇAR
3

Sergi Yüzler ve Yerler

Akbank Sanat

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Dağ Adamı Manjhi

Akbank Sanat

28 ŞUB PER
3

Sergi Yüzler ve Yerler

Akbank Sanat

18:30

“Görmezden Gelinen İlişkiler: 1950 Sonrasında Sanat ve Edebiyat İlişkileri”

Akbank Sanat

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

01 MAR CUM
1

Sergi Yüzler ve Yerler

Akbank Sanat

02 MAR CMT
6

Sergi Yüzler ve Yerler

Akbank Sanat

11:00

Kandinsky Renk Dilimleri (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

11:30

Akbank Çocuk Tiyatrosu / Goril

Akbank Sanat

12:30

Bir Tabak Mondrian (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

15:30

Mozaik Heykel Atölyesi (5-12 yaş)

Akbank Sanat

17:15

Mini Mozaik Atölyesi (7 - 12 Yaş)

Akbank Sanat

03 MAR PAZ
-

Etkinliği takviminize ekleyin

E-Bülten'e üye olun