Mekanları filtreleyin

Rotası

s dk
km
Bizi Takip Edin
TR EN
Etkinlikleri etiketlere göre filtreleyin
06 KAS PZT
-
07 KAS SAL
6

10:30 - 19:30

SergiSiyah Gürültü

Akbank Sanat

10:30

Liselerde Caz Özel Şişli Terakki Lisesi

Özel Şişli Terakki Lisesi

14:00

Liselerde Caz SEV Amerikan Koleji

SEV Amerikan Koleji

18:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

19:00

Ulf & Eric Wakenius Duo

Akbank Sanat

20:30

Christian Scott

Zorlu PSM, Drama Sahnesi

08 KAS ÇAR
6

10:30 - 19:30

SergiSiyah Gürültü

Akbank Sanat

10:00

Liselerde Caz Saint Benoit Fransız Lisesi

Saint Benoit Fransız Lisesi

13:00

Liselerde Caz Galatasaray Lisesi

Galatasaray Lisesi

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Authentic Anatolian Project

Akbank Sanat

21:30

Mehmet Uluğ Gecesi: Emin Fındıkoğlu + 12

Babylon

09 KAS PER
8

10:30 - 19:30

SergiSiyah Gürültü

Akbank Sanat

13:15

Liselerde Caz Özel Enka Lisesi

Özel Enka Lisesi

15:30

Liselerde Caz İstanbul Amerikan Robert Lisesi

İstanbul Amerikan Robert Lisesi

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Hakan Başar Quartet

Saint Benoit Fransız Lisesi

20:00

Purple is the Color

Saint Benoit Fransız Lisesi

20:00

Şenay Lambaoğlu Akustik

Summart Sanat Merkezi

21:30

Shabaka & The Ancestors

Babylon

10 KAS CUM
1

10:30 - 19:30

SergiSiyah Gürültü

Akbank Sanat

11 KAS CMT
12

10:30 - 19:30

SergiSiyah Gürültü

Akbank Sanat

11:00

Çocuklar İçin Yaratıcı Dans Dersleri

Akbank Sanat

11:30

Kendi Çantamı Tasarlıyorum (6-14 Yaş)

Akbank Sanat

13:00

Kim Sevmez Ki Cazı?

Akbank Sanat

14:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

15:00

Çocuklarla Caz: Bir Varmış Bir Cazmış

Akbank Sanat

15:00

Swing Jazz Atölyesi / Solo Caz Dans Atölyesi (Kadıköy)

Istanbul Lindy Hoppers' Stüdyo Savoy

15:00

Çay Saatinde Caz (Mr. Cas Hotels)

Mr. Cas Hotels

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Benedikt Jahnel Trio

Akbank Sanat

21:00

Bonobo

Volkswagen Arena

22:30

Kenan Doğulu "İhtimaller"

Babylon

12 KAS PAZ
4

10:30

Cazlı Brunch (Bizim Tepe, Tepe Majeur)

Bizim Tepe, Tepe Majeur

18:00

Amina Figarova Sextet

Cemal Reşit Rey Konser Salonu

19:00

Social Inclusion Band

Babylon

20:30

Chucho Valdés & Gonzalo Rubalcaba (100%) Trance (75%)

Cemal Reşit Rey Konser Salonu

13 KAS PZT
2

21:00

Howe Gelb Piano Trio

Babylon

21:30

Ximo Tebar Quartet

Nardis

14 KAS SAL
6

10:30 - 19:30

SergiSiyah Gürültü

Akbank Sanat

15:00

Çay Saatinde Caz (Pera Palace Hotel Jumeirah)

Pera Palace Hotel Jumeirah

18:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

20:30

TRT Hafif Müzik ve Caz Orkestrası & Sibel Köse

Caddebostan Kültür Merkezi

21:00

Quincy Jones Presents Alfredo Rodríguez Trio

Babylon

21:30

Ximo Tebar Quartet

Nardis

15 KAS ÇAR
5

10:30 - 19:30

SergiSiyah Gürültü

Akbank Sanat

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Çağrı Sertel “Instant”

Akbank Sanat

20:30

Emir Ersoy Quartera Feat. Türkü Turan

Caddebostan Kültür Merkezi

21:30

Mark Guiliana Jazz Quartet

Babylon

16 KAS PER
8

10:30 - 19:30

SergiSiyah Gürültü

Akbank Sanat

10:00

Liselerde Caz Özel Alman Lisesi

Özel Alman Lisesi

13:00

Liselerde Caz Avusturya Lisesi

Avusturya Lisesi

18:30

Çağdaş Sanat Atölyesi / Ahmet Ilgaz - Caz Tarihi

Akbank Sanat

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

20:30

Baki Duyarlar Kemenjazz Group

Caddebostan Kültür Merkezi

21:00

Evrencan Gündüz Quintet

Moda Sahnesi

21:30

Ala.ni

Babylon

17 KAS CUM
5

10:30 - 19:30

SergiSiyah Gürültü

Akbank Sanat

18:30

Çağdaş Sanat Atölyesi / Ahmet Ilgaz - Caz Tarihi

Akbank Sanat

22:00

Sattas

Moda Sahnesi

22:30

Ephemerals

Babylon

23:59

DJ Nomad (Vulcandance / Africaine 808 / Berlin)

Babylon

18 KAS CMT
11

10:30 - 19:30

SergiSiyah Gürültü

Akbank Sanat

11:00

Çocuklar İçin Yaratıcı Dans Dersleri

Akbank Sanat

11:30

Sarkis / Su İçinde Suluboya Atölyesi (6 - 12 Yaş)

Akbank Sanat

14:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

15:00

Çocuklarla Caz: Bir Varmış Bir Cazmış

Akbank Sanat

15:00

Swing Jazz Atölyesi / Jazz Tap Dans Atölyesi (Kadıköy)

Istanbul Lindy Hoppers' Stüdyo Savoy

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

18:00

Sanat Deliorman & Kaan Bıyıkoğlu Duo

Akbank Sanat

19:00

Çağıl Kaya “şimdilik her şey yolunda”

Akbank Sanat

22:30

Mop Mop Feat. Anthony Joseph

Babylon

23:59

Midnight Sessions: DJ Style-Ist

Babylon

19 KAS PAZ
1

10:30

Cazlı Brunch (Tamirane)

Tamirane

20 KAS PZT
1

18:00

Kampüste Caz Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (Atatürk Kültür Merkezi)

21 KAS SAL
4

10:30 - 19:30

SergiSiyah Gürültü

Akbank Sanat

18:00

Kampüste Caz İzmir Ege Üniversitesi

İzmir Ege Üniversitesi (Prof. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi)

18:30

Sakine Çil "Ai Weiwei ve Seramik Sanatı"

Akbank Sanat

18:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

22 KAS ÇAR
4

10:30 - 19:30

SergiSiyah Gürültü

Akbank Sanat

18:00

Kampüste Caz Eskişehir Anadolu Üniversitesi

Eskişehir Anadolu Üniversitesi (Sinema Anadolu)

18:30

Prof. Dr. Taner DamcıSanatta Şişmanlık

Akbank Sanat

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

23 KAS PER
5

10:30 - 19:30

SergiSiyah Gürültü

Akbank Sanat

18:00

Kampüste Caz Abant İzzet Baysal Üniversitesi

Abant İzzet Baysal Üniversitesi (İzzet Baysal Kültür Merkezi Mavi Salon)

18:30

Çağdaş Sanat Atölyesi / Ahmet Ilgaz - Caz Tarihi

Akbank Sanat

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

24 KAS CUM
2

10:30 - 19:30

SergiSiyah Gürültü

Akbank Sanat

18:30

Çağdaş Sanat Atölyesi / Ahmet Ilgaz - Caz Tarihi

Akbank Sanat

25 KAS CMT
9

10:30 - 19:30

SergiSiyah Gürültü

Akbank Sanat

11:00

Çocuklar İçin Yaratıcı Dans Dersleri

Akbank Sanat

11:30

Akbank Çocuk Tiyatrosu / Goril

Akbank Sanat

11:30

Oyuncak Heykel Atölyesi (7 - 14 Yaş)

Akbank Sanat

13:15

Mozaik Heykel Atölyesi (7-14 yaş)

Akbank Sanat

14:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

15:15

Miniklere Baskı Resim Atölyesi (5-8 yaş)

Akbank Sanat

17:00

Ailece Mozaik

Akbank Sanat

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

26 KAS PAZ
-

Etkinliği takviminize ekleyin

E-Bülten'e üye olun