11. Akbank Kısa Film Festivali
13:00 - Yarışma Dışı Seçki ( A )
A.1 - Ayı 8'14''
A.2 - Solo 22'33''
A.3 - Napps 30'0''
A.4 - Bulvarın Sonu 15'0''
16:00 - Festival Kısaları ( A )
A.1 - Kovalı Süvari 6'23''
A.2 - Yabani Ot 11'22''
A.3 - Dün Bugün Yarın 17'11''
A.4 - Semer 16'31''
A.5 - Suret 19'43''
18:30 - Dünyadan Kısalar ( A )
A.1 - Ferdinand Knapp 15'0''
A.2 - Tabiat Ana 30'0''
A.3 - Limon Sendromu 21'0''
20:30 - Özel Gösterim ( A )
A.1 - Kaplıcalar 4'0''
A.2 - Yapı 6'30''
A.3 - Ayı 8'14''
A.4 - Önceki Ruh 6'0''
A.5 - Hipopotamlar 12'0''
A.6 - Kayıp Duyular 6'0''
A.7 - Yapım Aşaması 7'5''
A.8 - İnanılmaz Esnek Adam 5'0''
16 Mart - 26 Mart 2015
14:00
Film 20. Akbank Kısa Film Festivali’nin Ödüllü Filmleri Üniversitelerde
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi
20:00
Seminer Sanat, Çocuklar ve Yaratıcılık Üzerine Farklı bir Bakış
Çevirimiçi Platform – Zoom
Sakarya Üniversitesi
16:30
Atölye Nesneler, İhtiyaçlar ve Hileler (Yetişkin Atölyesi)
Akbank Sanat
18:30
Seminer Anksiyete
13:00
Kocaeli Üniversitesi
18:00
Seminer Müze Projesi: Mimar-Küratör-Sergi Tasarımcısı İş Birliği
Seminer Tanınma Krizi: Duygusal Kapitalizmin Patolojileri
19:00
Söyleşi Elektronik Dünyada Caz İzleri
Seminer Ra Atlas: Yeni Bir Başlangıç
Trakya Üniversitesi
11:30
Çocuk Ne Olacağım Ben
12:00
Çocuk Sanat Dengeler: Geometrik Desenler (5-8 yaş)
13:30
Çocuk Sanat Yansıtır: Renkli Duygular (7-12 yaş)
14:30
Film Uluslararası Dans Filmleri Seçkisi (14:30 - 16:00 Seansı)
15:30
Çocuk Sanat Işıldar: Işıklar ve Gölgeler (7-12 Yaş)
17:00
Çocuk Sanat Sürükler: İzlerin Peşinde (7-12 yaş)
Film Uluslararası Dans Filmleri Seçkisi (17:00 - 18:30 Seansı)
19:30
Film Uluslararası Dans Filmleri Seçkisi (19:30 - 21:00 Seansı)
Kastamonu Üniversitesi
20:30
Dans Kaygılar Sahnesi
Alan Kadıköy
Çankırı Karatekin Üniversitesi
17:15
Gaziantep Üniversitesi
Seminer Oynuyorum, O Halde Varım!: Oyunlarda Estetik ve Retorik
Düzce Üniversitesi
Söyleşi Bağımsız Oyunlarda Sanat Yönetmenliği
Seminer Bienal Yapmak / Modeller, Kurumlar, Paydaşlar
11:00
Çukurova Üniversitesi
Abant İzzet Baysal Üniversitesi
Atölye Kimliğinizden Yararlanarak Benzersiz Oyunlar Oluşturmak: Kavram Oluşturma İçin Bir Gezi
Çocuk Geri Dönüştürülmüş Kâğıtlar İle Kartpostal Yapımı (8 - 13 yaş)
Çocuk Kağıt Heykeller Atölyesi: Füreyya Koral (7 - 12 yaş)
15:00
Atölye İllüstrasyon ile Oynamak
Atölye Stanislavski Sistemi Ve Fiziksel Eylem Yöntemi
Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi
Başkent Üniversitesi
Film Yükseklerde ve Derinlerde
Fırat Üniversitesi
Bilkent Üniversitesi
10:00
Anadolu Üniversitesi
Söyleşi Koray Birand'ın Gözünden Oyun Teknolojilerinin Sanatsal Kullanımı
Seminer 1 Duvar 10 Nesne 100 Hikaye
Konser Nehir Özzengin "Klasikten Caza”
Seminer Sanat, Çocuklar ve Yaratıcılık Üzerine Farklı bir Bakış (Gaziantep - 1. Grup)
Gaziantep
Çocuk Sanat Buluşturur: Karışık Medya Kolaj (5-8 yaş)
Çocuk Sanat Şekillendirir: Heykel Bahçesi (7-12 yaş)
Seminer Sanat, Çocuklar ve Yaratıcılık Üzerine Farklı bir Bakış (Gaziantep - 2. Grup)
Atölye Duygusal Oyun Tasarımı: Anlamlı Tercihlerle Çıkılan Duygusal Yolculuklar
Atölye Michael Chekhov Oyunculuk Tekniği
Aramanıza etiket ekleyin
Etkinliği takviminize ekleyin
E-Bülten'e üye olun